OSOBNÍ PŮJČKA S ASISTENČNÍ SLUŽBOU NA 1 ROK ZDARMA.

Každý nový klient, který si u nás zažádá v období od 1. 2. do 28. 2. 2018 o Osobní půjčku, získá po řádném splacení první splátky možnost výběru asistenční služby AutoCare nebo MediCare ZDARMA.

Roční pojištění asistenční služby AutoCare 2.0 v hodnotě 1 790,- Kč.
nebo
Roční pojištění asistenční služby MediCare v hodnotě 1 140,- Kč.

K čemu slouží AutoCare?

AutoCare je jedinečná služba pro majitele osobních automobilů a jejich blízké, kteří chtějí mít na cestách absolutní jistotu, že jejich nesnáze pomohou v jakékoliv situaci vyřešit opravdoví odborníci. Nehoda, porucha, defekt pneumatik, vybitá baterie nebo dokonce krádež vozu? Spolehněte se na nás.

K čemu slouží MediCare?

Zdravotní asistence pro celou rodinu. Úraz, nemoc, zdravotní potíže? MediCare stojí při vás!
Náhlé zdravotní komplikace obvykle zasáhnou celou rodinu. „Jak se rychle dostat do nemocnice? Kdo doprovodí nemocného k lékaři?“ Otázek se náhle vyrojí celá řada, avšak to je jen začátek. Delší nemoc či úraz znamenají řešení spousty záležitostí – od zajištění co nejlepší péče přes návštěvy v nemocnici až po ošetřování nemocného doma či následné kontrolní návštěvy u lékaře. Skloubit tyto nároky s každodenními povinnostmi a péčí o rodinu je mnohdy víc než obtížné. Zdravotní asistenční služby MediCare vám pomohou vše vyřešit!

Výhody pro vás